İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü
15 Mayıs 2024 Çarşamba

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü, bu kürü 15 gün düzenli olarak uygulandığı zaman cildiniz daha güzel ve ışıl ışıl parladığını fark edeceksiniz. Ayrıca karaciğerde meydana gelen yağlanma sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Özellikle karaciğer oluşan yağlanma problemi için hazırlanan maydanoz kürünü 15 gün kullanmak yeterli gelmez. Bunun için 5 gün ara verdikten sonra yeniden 15 günlük bir maydanoz kürü daha kullanmanız gerekir. Genellikle maydanoz limon kürü karaciğeri arındırarak toksinlerin atılmasında en etkili olan kürdür.

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü nasıl hazırlanır, öncelikle 15 ya da 16 adet küçük yapraklı organik maydanozu ve üzerine bir adet limonun suyunu sıkıp, bir bardakta su ekleyerek blenderden çekerek hazırlayın. Blender işleminden sonra elinizde yemyeşil bir su elde edeceksiniz. Maydanoz kürünü mutlaka sabahları aç karnına tüketmeniz gerekmektedir. Kürü aç karnına içtikten bir 15 dakika sonra normal kahvaltınızı yapabilirsiniz. Bu maydanoz kürünü hazırlarken dikkat edilecek husus ise mutlaka organik olan küçük yapraklı maydanoz tercih edilmelidir. Çünkü iri yapraklı olan maydanozlar organik olmadığından faydasından çok size zarar verebilir. Ayrıca maydanoz kürünün zayıflama hususunda çok etkisi bulunmaktadır.

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü, zayıflatma etkisi olan bu kürü 15 gün düzenli olarak tüketmek gerekmektedir. Ancak kürün etkisi istediğiniz şekilde değil ise 5 günlük bir aradan sonra tekrar 15 gün daha maydanoz kürünü uygulayabilirsiniz. Maydanoz kürü özellikle insan vücudundaki metabolizmayı uyararak kan dolaşımının daha hızlı olmasını sağlayarak, daha fazla kanın ulaşmasını sağlar. Böylelikle yağ yakımı daha hızlı olacağından kişide zayıflama etkisi ortaya çıkar. Maydanoz çoğunlukla C vitamini bakımından en zengin olan bitkidir. Aynı zamanda sağlığımızı korurken ayrı bir vitamin deposu olduğu da unutulmamalıdır. Büyük küçük herkesin mutlaka maydanoz tüketmesi önerilmektedir. Hatta maydanoz kürünü gençleşme, kırışıklık giderme ve cildinizin güzelliği içinde uygulayabilirsiniz. Maydanoz kürü 15 yapıldıktan sonra mutlaka 5 gün ara verilir ve daha sonra yeniden 15 gün daha uygulanarak aralıksız yapılmalıdır. Tekrar maydanoz kürünü yapmak istediğinizde mutlaka aradan 6 ay zaman dilimi geçmesi gerekmektedir.

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6